business_people_04
Нормативная база "Законодательство Украины"  на ваш компьютер
 
от 25 гривен

Оформление в несколько кликов мышкой , любые виды оплаты

Поиск по нормативной базе сайта

Пользовательский поиск


Останній термін подання декларації з податку на прибуток юридичними особами, які працюють на загальній системі оподаткування — 10 серпня 2011 р. Декларація подається за формою, затвердженою наказом ДПАУ від 28.02.2011 р. №114 Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства .

Слід врахувати, що в 2011 р. платники податку на прибуток складають декларацію з податку на прибуток за новою формою за такі звітні періоди: ІІ квартал, ІІ і ІІІ квартали та ІІ — ІV квартали.

Декларація може бути звітною, звітною новою, консолідованою та уточнюючою. Декларація складається з основної частини та 17 додатків, в яких формуються показники (доходи і витрати за видами) основної декларації.

Відповідно до ст. 50 ПКУ, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (із врахуванням строків давнини, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться в раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, упродовж якого такі помилки було самостійно виявлено.

Зверніть увагу: якщо виправлення помилок здійснюється в звітній декларації з податку на прибуток за податковий період, наступний за періодом, в якому виявлено помилки, то до декларації подається додаток ВП, в якому платник податку відображає правильні показники за податковий період, який уточнюється, та порівнює їх із відповідними рядками декларації, яка уточнюється. Сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу з додатка ВП переноситься до ІІ частини декларації «Самостійне виправлення помилок».

Якщо виправлення проводиться в уточнюючій податковій декларації, то додаток ВП до декларації не заповнюється, а зазначаються у такій декларації правильні значення доходів, витрат, об’єкта оподаткування, податку на прибуток. На підставі порівняння податкового зобов’язання такої декларації та декларації, яка уточнюється, визначається сума збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пені та штрафу, які відображаються в частині «Самостійні виправлення декларації».

Також звертаємо увагу на своєчасне проведення розрахунків по сплаті до бюджету сум податкових зобов’язань. Нагадуємо, що строк сплати податкових зобов’язань суб’єктами господарювання — упродовж 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації (звіту). Відповідно до ст. 49 ПКУ, якщо граничний термін сплати припадає на вихідний день, то він не переноситься на наступний день.

Прикінцевими положеннями ПКУ передбачено, що за порушення податкового законодавства в другому та третьому кварталі поточного року штрафні санкції до платників податку на прибуток не застосовуються.

ДПА в Черкаській області

 
Использованы материалы "Дебет-Кредит" украинский бухгалтерский портал

Перевести страницу

Вы можете перевести текст на любой удобный для Вас язык при помощи переводчика страниц Google (Кнопка находится в правом верхнем углу страницы). Однако будьте внимательны - это машинный перевод, возможны несоответствия с первоисточником и нарушения форматирования документа

Пополнение базы

< Август 2011 >
П В С Ч П С В
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Добавить гаджет

Хотите добавить поиск по сайту "Закон і Норматив" на свою страницу iGoogle?
Нажмите здесь. Add to Google