Если Вы вышли на данную страницу по ссылке поискового сервера и не нашли нужный Вам документ, перейдите на страницу "Нормативная база "Законодательство Украины" от LICASOFT" и поищите документ там.
Используемая на сайте база данных не содержит предыдущих редакций документа.
Данная информация содержится в комплектах "Элит".
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
03.08.2009 N 565
|
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 17.06.2009 N 430
З метою забезпечення раціонального використання державних коштів, виділених для проведення першочергових заходів з недопущення занесенню та поширенню на території України свинячого грипу НАКАЗУЮ:
1. Внести до наказу МОЗ України від 17.06.2009 N 430 (v0430282-09) , такі зміни:
1.1. Пункти 2 та 3 викласти в такій редакції:
"2. Затвердити:
2.1 Склад робочої групи (додається);
2.2. Положення про робочу групу (додається).
3. Робочій групі:
3.1. Підготувати та затвердити технічне завдання закупівлі товарів відповідно до Переліку витрат, пов'язаних з недопущенням занесенню та поширенню на території України свинячого грипу, погодженого з Міністерством економіки України та Міністерством фінансів України (далі - Перелік), та надати його до Постійного тендерного комітету МОЗ України;
3.2 Разом з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм (Єфіменко О.В.) та ДП "Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України" (Артамонов О.В.) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті МОЗ України інформації щодо запланованої закупівлі товарів, пов'язаних з недопущенням занесенню та поширенню на території України свинячого грипу, із зазначенням медико-технічних (технічних) вимог до предмету закупівлі;
3.3. До 05.08.2009 забезпечити збір пропозицій, поданих суб'єктами господарювання, які виявили намір здійснити поставку товарів (далі - постачальники);
3.4. До 07.08.2009 здійснити оцінку відповідності поданих постачальниками пропозицій встановленим у технічному завданні медико-технічним (технічним) вимогам;
3.5. 10.08.2009 провести загальні збори постачальників, пропозиції яких відповідають встановленим медико-технічним (технічним) вимогам, з урахуванням абзацу третього пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 N 921 (921-2008-п) . Під час проведення загальних зборів оголошується найменування кожного постачальника та ціна кожної пропозиції, та пропонується присутнім представникам постачальників зменшувати ціну. Початковою ціною визначається мінімальна ціна пропозиції, яка відповідає медико-технічним (технічним) вимогам. За результатами загальних зборів постачальників Постійна робоча група визначає найбільш економічно вигідні пропозиції;
3.6. Надати рішення щодо визначення учасників процедури закупівлі до Постійного тендерного комітету МОЗ України".
1.2. Доповнити наказ новим пунктом 3-1 такого змісту:
"3-1. Постійному тендерному комітету МОЗ України прийняти рішення щодо проведення процедури закупівлі в одного учасника у відповідності до рішення робочої групи".
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра охорони здоров'я України, Головного державного санітарного лікаря України Біловола О.М. та заступника Міністра охорони здоров'я Митника З.М.
Міністр
|
В.М.Князевич
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МОЗ України
17.06.2009 N 430
(в редакції наказу
МОЗ України
03.08.2009 N 565)
ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу МОЗ з питань профільного супроводу закупівлі товарів відповідно до Переліку витрат, пов'язаних з недопущенням занесенню та поширенню на території України свинячого грипу
1. Робоча група МОЗ з питань профільного супроводу закупівлі товарів відповідно до Переліку витрат, пов'язаних з недопущенням занесенню та поширенню на території України свинячого грипу (далі - робоча група) створена для забезпечення підготовки державної закупівлі цих товарів, яка згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.06.2009 N 607 (607-2009-п) "Про особливості закупівлі товарів, необхідних для запобігання виникненню серед населення захворювання на свинячий грип" здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника, у відповідності до першочергових потреб системи охорони здоров'я.
2. Робоча група у своїй діяльності керується законодавством України, наказами МОЗ України, а також цим Положенням.
3. Головними принципами у діяльності робочої групи є об'єктивне врахування першочергових потреб системи охорони здоров'я у товарах, закупівля яких здійснюється з метою недопущення занесення та поширення на території України свинячого грипу, забезпечення раціонального використання державних коштів, виділених Міністерству охорони здоров'я розпорядженням Кабінету Міністрів України 28.04.2009 N 473-р (473-2009-р) з резервного фонду державного бюджету (далі - державні кошти).
4. Завданнями робочої групи є:
визначення і обґрунтування номенклатури товарів, які закуповуються МОЗ України за рахунок державних коштів (473-2009-р) , виходячи з першочергової потреби системи охорони здоров'я, розробка технічного завдання закупівлі;
визначення медико-технічних (технічних) вимог до предмету закупівлі;
проведення оцінки відповідності пропозицій постачальників медико-технічним (технічним) вимогам, встановленим технічним завданням;
визначення найбільш економічно вигідних пропозицій постачальників.
5. Персональний склад робочої групи затверджується наказом МОЗ України.
6. Формою роботи робочої групи є засідання, які проводяться у разі потреби.
7. Засідання робочої групи веде голова робочої групи, а у разі його відсутності за його дорученням - секретар робочої групи.
8. Робоча група правомочна приймати рішення за умови участі в засіданні більш ніж половини її членів. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів робочої групи, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос головуючого на засіданні є ухвальним.
9. Рішення робочої групи підписується головою та секретарем робочої групи і в триденний строк направляється всім членам робочої групи.
10. У разі, якщо члени робочої групи не погоджуються з прийнятим рішенням, вони письмово зазначають свою окрему думку з обґрунтуванням об'єктивних причин відмови в його погодженні. Окрема думка членів робочої групи є невід'ємною частиною рішення робочої групи.
11. Голова робочої групи організовує її роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на робочу групу завдань.
Голова робочої групи має право залучати до роботи робочої групи фахівців певного профілю, які беруть участь у засіданнях з правом дорадчого голосу.
12. Інформаційне забезпечення членів робочої групи здійснює секретар робочої групи, який повідомляє членів робочої групи про засідання, оформлює рішення робочої групи. Секретар робочої групи забезпечує взаємодію робочої групи із структурними підрозділами МОЗ України, здійснює іншу організаційну роботу за дорученням голови робочої групи.
13. У разі виявлення порушень в роботі робочої групи її голова у триденний строк письмово повідомляє про це Міністра охорони здоров'я України.
Начальник Управління
моніторингу та супроводу
державних програм
|
О.В.Єфіменко
|